Full-Time Adminisztrátor

AB “Zemaitijos pienas” – Posted by AlonaVaseryte Budapest, Budapest, Hungary

A ŽEMAITIJOS PIENAS – a Baltikum egyik legnagyobb tejfeldolgozó üzeme, a legmodernebb gyártási technológiával és kapacitással. A gyár a termékeit nemcsak Litvániában, hanem külföldön is értékesíti. A sajt készítményeink egész Európában ismertek és elismertek. A sok éves tapasztalat és az egyedi receptek lehetővé teszik, hogy a fogyasztók kiváló izű és minőségű tejtermékek széles választékából vásároljanak.

A munkakör leirása:

  • A részleg munkájának koordinálása;
  • Tárgyalásokon való részvétel, a találkozók időpontjának és helyének egyeztetése;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel;
  • Piaci áttekintés készitése (szükség esetén);
  • Üzletfejlesztés, partner keresése.
  • A szükséges iratok adminisztrálása;

Követelmények:

  • Nem kevesebb, mit 3 éves export/eladás és szervezői/adminisztrációs tapasztalat;
  • Nagyon jó szintű angol és orosz vagy litván nyelv ismeret;
  • Az első 2-3 hetet Telsiai-ban (Litvánia) kell ledolgozni és betanulni;
  • Egyetemi végzettség;
  • A Microsoft Office programjai kiválló ismerete;
  • Irodai nyilvántartási ismeretek.

Szükséges kompetenciák:

  • Önállóság;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Jó szervezői készség, eredményorientált és rugalmas munkavégzés;
  • Lelkiismeretesség, felelősség vállalása, kötelességtudatosság és kezdeményezői készség;
  • Elemzői készség;

Amit kinálunk:

  • Személyes szakmai fejlődés  lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, fix munkavégzési lehetőség

Please CV only english. Contact details: Contact person: Alona Vaserytė E-mail: atranka@zpienas.lt We also invite you to recommend potential candidates.

Job Categories: Management & Consulting. Job Types: Full-Time.

1493 total views, 0 today