Please login/register to apply for this job.

Full-Time Asszisztens

R.A.S.S Hungary – Posted by Rass Hungary Anywhere

Cégünk HR szolgáltatásokra nyújtó start-up cég. ASSZISZTENS pozíció betöltésére keresünk 8 órában, akár AZONNALI kezdéssel DINAMIKUS, EGYEDI GONDOLKODÁSÚ, KREATÍV MUNKAERŐT.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére: ASSZISZTENS

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

-Ügyvezető munkájához szükséges asszisztensi feladatok elvégzése,

-Toborzásban való aktív részvétel,

-Partnerekkel és jelöltekkel való kapcsolattartás,

-Közösségi oldalak, főleg Facebook és LinkedIn napi színtű használata,

-Egyetemekkel való kapcsolattartás,

-Kimutatások, prezentációk, nyilvántartások készítése,

-Telefonhívások kezelése, vállalati kommunikáció támogatása,

-Innovációk folyamatok támogatása,

-Esetenként marketing anyagok készítése,

-Weblap fejlesztő kollegával való kapcsolattartás,

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

-felsőfokú ANGOL nyelvtudás,

-középfokú NÉMET nyelvtudás (előny lehet, de nem elvárás),

-erős számítógépes ismeretek (kifejezetten erős a Photoshop illetve az általános szoftverek használatában),

-képes önálló döntéseket hozni,

-ügyfélorientált szemléletmód jellemzi,

-precíz a munkavégzésben, odafigyel a részletekre,

-kreatív attitűd,

MUNKAVÉGZÉS HELYE: I. Kerület

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Felmerülő kérdéseket, és angol nyelvű fényképes önéletrajzát ill. motivációs levelét a kinga.kiss@rasshungary.eu címre várjuk "Asszisztens" címmel.

Job Categories: Office / Assistance. Job Types: Full-Time. Job Tags: English and hungarian.

Endless.

14949 total views, 0 today

One Response to “Asszisztens”

  1. Comment made by Nima on Sep 24th 2015 at 8:30 am: Reply

    Dear Concerner

    My Name is Asmarz Nima , i was manager of a bar in budapest i would like to know if you are interested to recieve my cv or furthur contact.

    Best Regards