This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time Backend Software Engineer

Terracycle – Posted by TerraCycle Budapest, Budapest, Hungary

Job Description

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

A TerraCycle backend-fejlesztőt keres Budapest belvárosában lévő irodájába.

Ha érdekel a Ruby on Rails, és szeretnél egy jókedvű, agilis csapatban dolgozni, amely egy húsz országban működő multinacionális vállalat weboldalát fejleszti, jelentkezz hozzánk!

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • legalább 3 év fejlesztői tapasztalat webes projektekkel;
  • érdeklődés/tapasztalat az agilis módszertanok és a Ruby-s programozás területén;
  • legyél csapatjátékos és legalább középszinten tudj írásban és szóban angolul kommunikálni;
  • legyél nyitott, kezdeményező, aprólékos és önálló munkavégzésre képes.

SZAKMAI TAPASZTALAT:

  • Ruby / Python / PHP / Js / Java;
  • AWS, Heroku vagy hasonló felhőalapú infrastruktúra;
  • SQL – Redis vagy hasonló rendszerek ismerete;
  • verziókövetés Git-es rendszerben;
  • automatikus tesztek írása – TDD;
  • Linux/Mac OP-rendszerek ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • izgalmas üzleti modellel rendelkező, nemzetközileg elismert vállalat webes projektjeinek fejlesztése, karbantartása;
  • kellemes hangulatú coworking iroda a belvárosban (Ferenciek tere);
  • együttműködő munkatársak, vidám csapat, támogató légkör;
  • az átképzési időszak alatt a Ruby on Rails alapjainak elsajátítása senior kollégáink mentorálásával.

Ha jelentkezni szeretnél, kérlek küld el önéletrajzodat a itjobs@terracycle.com-ra

Job Categories: IT / Software Development. Job Types: Full-Time.

1320 total views, 0 today