This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time BUDAPEST SPEAKEASY BAR & CAFÉ – BÁRMANAGER ÁLLÁSHIRDETÉS

Budapest Speakeasy – Posted by Budapest Speakeasy Anywhere

speakeasy-logo-on-black

Job Description

BUDAPEST SPEAKEASY BAR & CAFÉ – BÁRMANAGER ÁLLÁSHIRDETÉS

A Budapest Speakeasy Bar & Café célja, hogy emelje a közelében található csodálatos létesítmények fényét. Bárunkban kellemes és barátságos környezet vár Téged, ahol kedvedre pihenhetsz és ejtőzhetsz, illetve ahol mindig kivételes minőségű szolgáltatásra számíthatsz.

A BÁRMANAGERI POZÍCIÓ

Csapatunk kiépítéséhez céltudatos, elhivatott, tapasztalt, szorgalmas, szervezett és proaktív munkaerőt keresünk bármanageri pozícióra. Vendéglátó egységünkben a Te munkádnak kulcsfontosságú szerepe lesz az üzlet és a személyzet mindennapi irányításában.

Az ideális jelentkező képes elvégezni az utolsó simításokat a közelgő megnyitással kapcsolatban. Részt vesz a személyzet toborzásában, felügyeli, betanítja és beosztja az alkalmazottakat, valamint kommunikál és szoros kapcsolatot ápol a beszállítókkal.

Népszerűsíti és fejleszti a vállalkozást azáltal, hogy biztosítja a vendégek számára a kifogástalan italokat, ételeket és kiszolgálást. Bármanagerként a leltárt is kell vezetned majd, valamint kezelned az erőforrásainkat és támogatnod a személyzetet, hogy maximalizáljuk a vendégek elégedettségét. Az ideális jelöltnek nem okoz gondot, hogy sokféle alkalmazottal dolgozzon együtt, és kezelni tudja a feszült helyzeteket is.

Ezen kívül azt is elvárjuk, hogy vezetőként jó példával járj elöl.

BÁRMANAGERI FELADATOK

Kapcsolatápolás a vendégekkel

A csapaton belül fontos, hogy erős elköteleződést mutass a vendégek szolgálata iránt, valamint együttérzéssel kezeld a vendégek kérdéseit és panaszait.

Vidám, biztonságos, barátságos és kellemes légkör fenntartása a vendégek számára.

A személyzet kezelése

A bármanager segít eredményeket elérni a személyzetnek azáltal, hogy kommunikálja a munkájukkal kapcsolatos elvárásokat. Megtervezi, felügyeli és értékeli a bár eredményeit. Tanítja, támogatja és fegyelmezi az alkalmazottakat. Fejleszti, irányítja és végrehajtja a működtetési rendszereket, az üzlet irányelveit, folyamatait és a teljesítményi elvárásokat.

Felügyeli az italok elkészítését, kiosztja a feladatokat és mentorálja a csapatot.

Gondoskodik a személyzet pótlásáról, és a csapat létszámát a kereslethez igazítja.

A vállalkozás kezelése

Gondosan felügyeli az árukészletet és a készpénzkezelési eljárásokat.

Elvégzi a papírmunkát és más adminisztratív tevékenységeket.

Biztosítja, hogy minden szállítmány megfelelően legyen átvéve, és az ehhez kapcsolódó adminisztráció is rendben legyen.

BÁRMANAGERI TAPASZTALAT, VÉGZETTSÉG, ELVÁRÁSOK ÉS KÉSZSÉGEK, AMELYEKET ELVÁRUNK

Anyanyelvi szintű magyar, folyékony angol nyelvtudás.

Több, mint 4 év menedzserként szerzett tapasztalat bárban vagy éttermi környezetben.

Odafigyelés a részletekre és kiváló szervezési készségek.

Megfelelő kapacitással rendelkezik ahhoz, hogy szervezetten és tisztán tartsa a bárt, valamint mindig feltöltve tartsa az árukészletet.

Kritikus és hatékony gondolkodás. Jó kommunikációs készség, kiváló problémamegoldási, megfigyelési készség. Ügyesen bánik az emberekkel.

Leigazolt referencia vagy végzettség a kiváló ügyfélkezelési készségekkel kapcsolatban.

Hajlandó kiemelt időszakokban dolgozni, többek közt éjszaka, hétvégén és ünnepnapokon.

KULCSFONTOSSÁGÚ KÉSZSÉGEK

Odafigyelés a részletekre; Kommunikáció; Döntéshozatal; Jó ítélőképesség; Vezetői készségek; Szervezés és Tervezés; Problémamegoldás; Erőforrások elosztása és kezelése; Stressztűrő képesség; Csapatjátékos.

“These are the Good Old Days”.

Levey@BudapestSpeakeasy.com

How to Apply

Job Categories: Tourism / Hotel. Job Types: Full-Time. Job Tags: bar, Beer, budapest, Cocktails, District V, food, manager, and Wine.

1175 total views, 0 today