Part-Time Diákmunka olasz nyelven

Alenis Group – Posted by Alenis Group Budapest, Budapest, Hungary

Job Description

Diákmunka olasz nyelven

Az Alenis csoport gyakornokot keres
Customer service – Online Sales

Cég ismertető
Az Alenis csoport, számos tevékenység közül, olasz webshop-okat is üzemeltet.

Feladatok
– online marketing és értékesítés
– adminisztráció, logisztika támogatása
– olasz ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások
– közép vagy felső fokú olasz nyelvismeret szóban és írásban egyaránt

- kiváló kommunikációs és szervező készség

– önálló munkavégzésre való képesség

– precizitás, megbízhatóság

– felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent
– angol nyelvtudás

Amit kínálunk
A diákmunka fizetett és nagyszerű lehetőséget nyújt többek között az olasz nyelvi készségek fejlesztésére. A munkavégzés Budapesten történik az olasz vállalat számára, melyet akár heti 40 órában is lehet végezni. Továbbá tehetséges és ambíciózus fiatal szakemberek számára számos karrierlehetőséget rejthet magában.

Munkavégzés helye
1134 Budapest, Klapka utca 7.

Jelentkezés Jelentkezz olasz és magyar fényképes önéletrajzod és olasz motivációs leveled elküldésével: adrienn.bakos@alenis.com tárgy: Alenis Customer Service - Online Sales

Job Categories: Sales. Job Types: Part-Time. Job Tags: Cusomer service - Online sales.

1341 total views, 0 today