Full-Time ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Ftv Paris – Posted by Ftv.paris Budapest, Budapest, Hungary

Nemzetközi fashion és lifestyle brand magyarországi csapatába keres ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ pozícióba munkatársat.

Munkavégzés helye: belvárosi head office

Feladatkör:

  • értékesítési stratégia tervezése, kidolgozása, implementálása
  • 5-10 fős csapat koordinálása, irányítása, segítése
  • kimutatások elemzése, értékesítési tervek készítése, megvalósítása
  • operatív feladatok elvégzése
  • tréningtervek készítése, az értékesítők folyamatos fejlesztése
  • magas szintű customer service biztosítása
  • a Managing Director munkájának támogatása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 3-5 éves hasonló munkakörben, értékesítésben, csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói számítástechnikai ismeretek
  • Kifogástalan megjelenés
  • Előny: prémium minőségű termékek – szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • nemzetközi szintű, kiemelkedő bérezés
  • stabil, kiváló hírnevű brand és vállalat
  • igényes belvárosi iroda
  • középvezetői pozíció

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, pozíció és nettó fizetési igény megjelölésével az ftv.paris.cosmetics@gmail.com címen várjuk!

Job Categories: Sales. Job Types: Full-Time. Job Tags: hungarian.

1149 total views, 0 today