Full-Time GYÁRTÁSKÖZI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Hays Hungary – Posted by Hays Mende, Hungary, Pest County, Hungary

kep

Rugalmas gyártásközi minőségbiztosítási mérnököt keresünk intenzíven fejlődő multinacionális gyártó partnerünk számára Pest megyébe. Megbízónk saját területén vezető elektronikai gyártó cég, aki stabil csapatába keres precíz és tapasztalt minőségbiztosítási mérnököt.
Partnerünk versenyképes fizetést, kiváló juttatási csomagot, fejlődő és stabil környezetet kínál a jelentkező minőségbiztosítási mérnök jelöltnek.

A gyártásközi minőségbiztosítási mérnök legfontosabb feladatai:

• Belső minőségbiztosítási problémák kezelése
• Vevői reklamációk kezelése, statisztikák készítése
• Selejtköltség csökkentés
• Fejlesztési javaslatok kidolgozása és bevezetése
• Új gyártósorok tervezésének támogatása minőségi szempontok alapján
• 8D riportok elkészítése
• Munkatársi oktatások szervezése és megtartása

Legfontosabb elvárások a gyártásközi minőségbiztosítási mérnök jelentkezővel szemben:

• Mérnöki végzettség, preferáltan villamos/ gépészmérnök
• Kommunikáció képes angol nyelvtudás, német előnyt jelent
• FMEA, 8D, CP és PPAP ismeretek, tapasztalat
• Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
• Kiváló problémamegoldó készség, csapatszellem

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, fényképes szakmai önéletrajzával jelentkezzen a www.hays.hu weboldalon.

Job Categories: Engineering. Job Types: Full-Time. Job Tags: English and hungarian.

1539 total views, 0 today