Student HR asszisztens

Rass Hungary – Posted by Rass Hungary Anywhere

Szeretnél betekintést nyerni a HR világába egy vidám, családias hangulatú, kis méretű budapesti munkaerő-közvetítő cégnél rugalmas időbeosztásban (heti 20-25 óra) és kellemes munkakörnyezetben?

Jelentkezz hozzánk fizetett HR asszisztensnek!

Mik lesznek a feladataid?
– Munkaerő-toborzási procedúrában való részvétel
– Jelöltekkel, partnerekkel és egyetemekkel való kapcsolattartás
– Hirdetőfelületek napi szintű használata
– Kimutatások, nyilvántartások készítése
– Adminisztratív feladatok ellátása
– Esetenként meetingek, események szervezése; marketing anyagok készítésében való részvétel

Mik az ehhez tartozó elvárások?
– Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, levelezőrendszerek – magabiztos Photoshop-használat előny)
– Jó szervező- és kommunikációs készség
– Kreatív gondolkodásmód, dinamikusság, precízség, képesség önálló munkavégzésre

Mit tudunk nyújtani?
– Kellemes, stresszmentes munkakörnyezet
– Rugalmas munkaidő (heti 20-25 óra)
– Értékes tapasztalatszerzési lehetőség munkaerő-közvetítési területen

A munkavégzés helye: Budapest, I. kerület (Széll Kálmán tér környéke)

A magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat az eszter.szamado@rasshungary.eu email címre várjuk.

Job Categories: Office / Assistance. Job Types: Student. Job Tags: hungarian.

3441 total views, 0 today