This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time HR Recruitment Specialist

DocPlanner.com – Posted by DocPlanner Budapest, Budapest, Hungary

docplanner-com-jpg

Job Description

A docplanner.com (Magyarországon ismertorvos.hu néven vagyunk jelen) lehetővé teszi az online orvosi időpontfoglalást több százezer beteg számára. Hamarosan millióknak!

Könnyebbé szeretnénk tenni a páciensek számára azt, hogy megtalálják a legjobb orvost, és időpontot foglalhassanak olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak lehet Magyarországon is.

Erre a kihívásra keresünk HR szakembert, aki segíteni fog a Magyar Country Managernek felépíteni, és vezetni a magyar csapatot.

Feladatok:

  • a legnagyobb Tehetségek vonzása, felkutatása
  • egy teljesítmény alapú kultúra közös fejlesztése, tele tisztelettel és felelősséggel
  • segítségnyújtás a csapat személyes, és szakmai fejlesztésében

Elvárások:

Ha:

  • rendelkezel tapasztalattal különböző pozíciókra történő toborzásban
  • tudod, hogy mit jelent a HR munka
  • gyorsan gondolkozol, és szeretsz kemény döntéseket is meghozni
  • a célokat preferálod, és nem az útmutatásokat
  • szenvedélyesen szeretsz emberekkel dolgozni
  • folyékonyan beszélsz angolul

akkor ez az állás Neked való!

Juttatások:

Amit ajánlunk:

  • munka nemzetközi csapatban,
  • autonómia, és ráhatás arra amit csinálsz,
  • lehetőség a tanulásra kiváló, tapasztalt emberektől, akik sikeresek a szakterületeiken,
  • munka az emberek életének jobbá tételéért,

Ha többet szeretnél megtudni, akkor tekintsd meg ezeket a linkeket: http://www.docplanner.com/about-us

és http://www.docplanner.com/career

How to Apply

CV: https://docplanner.workable.com/j/E7DD2EA4C3

Job Categories: Human Resources. Job Types: Full-Time.

1335 total views, 0 today