Full-Time Irodai asszisztens

Rass Hungary – Posted by Rass Hungary Anywhere

12105930_975642055828348_678352452219408361_n

Kis méretű, szállodafoglalásokkal foglalkozó cég keres munkatársat IRODAI ASSZISZTENS pozícióba.

Fő feladatok:
– Online foglalások kezelése, beérkezett visszaigazolások fogadása
– Partnerekkel való napi szintű online kapcsolattartás
– Partnerek elszámoltatása, jutalékok adminisztrálása
– Könyvelővel való kapcsolattartás
– 4 fős csapat munkájának segítése

Elvárások:
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
– Középszintű, aktív angol nyelvtudás
– Pontosság, precizitás

Munkavégzés helye: Budapest, 12. Kerület
Munkaidő: 9:00-16:30
Típus: Azonnal kezdhető, hosszú távú
Bérezés: Br. 200.000 Ft

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat az eszter.szamado@rasshungary.eu címre várjuk.

Job Categories: Office / Assistance. Job Types: Full-Time.

854 total views, 0 today