Full-Time Junior F&B Asszisztens (férfi/nő/további nemek)

a&o hostel and hotel hungary Kft – Posted by a&o Hostels GmbH & Co. KG Anywhere

ao logo blau

a&o: egyszerűek vagyunk, tisztességesek és mindig mosolygósak. 2000-ben történt alapításunk óta terjeszkedünk Európa-szerte, hűen küldetésünkhöz, miszerint MINDENKI UTAZHAT. Több mint 20 városban lévő hoszteleinkkel mára Európa legnagyobb hosztelszolgáltatójává nőttük ki magunkat, valóra váltva küldetésünk! Annak érdekében, hogy bárhol könnyen felismerhetők legyünk, minden helyszínünk standard koncepciót követ, és berlini központunk támogatását élvezi.

Csapataink képezik az a&o magját – támogatásukra most olyan karrierváltókat, F&B (éttermi) tapasztalattal rendelkező személyeket, pultosokat, konyhai személyzetet, ínyenceket és jó szervezőkészséggel rendelkező embereket – vagy bárki más, olyan személyt keresünk, aki nagyszerű élményt kíván biztosítani vendégeinknek új budapesti hosztelünkben!

Kezdés 2020 május / június – teljes munkaidő – Budapesten (Erzsébetvárosban)

FELADATOK:

  • Kellő rugalmasság ahhoz, hogy konyhában és bárban dolgozzon
  • Az Ön felelőssége a minőségi és HACCP-szabványok betartatása a konyhában és a bárban
  • Az éléskamra és a leltározás az Ön felelőssége: Ön ellenőrzi az étel-és italtárolást, valamint a leltárt, és szükség esetén új termékeket rendel
  • Ön állítja össze az étlapot a vacsorakínálatunkhoz
  • Ön felügyeli a konyhai és a bárszemélyzet munkájának ütemezését
  • A svédasztalos reggeli elkészítése és lebonyolítása szintén az Ön feladata

ELVÁRÁSOK:

  • A megbízhatóság, minőségtudatosság és rugalmasság csak néhány az Ön legfőbb jellemzői közül
  • Ön munkáját illetően elkötelezett, munkavégzését tekintve önálló
  • Gasztronómiában vagy vendéglátásban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Ön jól beszél magyarul és angolul is, további nyelvek ismerete előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Részesedjen vonzó munkavállalói juttatási programunkból, és élvezze a támogatott kulturális és szabadidős ajánlatok és rendezvények széles skáláját, vagy az ingyenes szállást minden a&o-ban (pl. Amszterdamban, Berlinben, Velencében)
  • Izgalmas, felelősségteljes munka vár Önre egy olyan cégnél, amely az egyik vezető újító a hosztelszolgáltatók között
  • Olyan csapatorientált munkakörnyezetben dolgozhat, amelyben teret kaphat saját ötleteinek kifejlesztése és megvalósítása, valamint személyes fejlődése
  • A rövid döntéshozatali folyamatok és a nyílt kommunikáció jelentős előnyei leendő munkakörnyezetének
  • Vállalati telefont biztosítunk, amelyet magáncélokra is használhat
  • Ezenfelül: nyelvtanfolyamok, foglakoztatói nyugellátás, képzések stb.

Felkeltettük az érdeklődését? Örömmel fogadjuk jelentkezését (önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény és legkorábbi kezdési időpont megjelölésével). Jelentkezzen online most! Andrei Bota Ügyvezető igazgató

Job Categories: Tourism / Hotel. Job Types: Full-Time.

1578 total views, 0 today

One Response to “Junior F&B Asszisztens (férfi/nő/további nemek)”

  1. Comment made by Heléna Nagy on May 15th 2020 at 1:49 pm: Reply

    I im interested