Full-Time Műszaki (szerviz) asszisztens

Rass Hungary – Posted by Rass Hungary Budapest, Budapest, Hungary

Nagyüzemi konyhai berendezésekkel foglalkozó multinacionális cégünkhöz keresünk új kollégát, MŰSZAKI (SZERVIZ) ASSZISTENS személyében

(Helye: BUDAPEST, 3. KERÜLET)

Munkakör:

  •  6 fős szervizcsapat koordinálása
  •  A szervizcsapat munkájával adminisztratív feladatok ellátása
  •  Javítással és karbantartással kapcsolatos adminisztráció, munkalapok összeállítása
  •  Hibabejelenések kezelése, ennek megfelelően a szükséges alkatrészek megrendelése
  •  Számlázás előkészítése
  • A csapat munkájának napi szintű megtervezése

Követelmények:

  •  Középfokú angol nyelvtudás
  •  Hasonló területen szerzett gyakorlat előny
  •  Műszaki beállítottság
  •  Műszaki jártasság (előny, de nem feltétel!)

Amit ajánlunk:

  •  Versenyképes, fix + 13. havi fizetés

Munkakezdés: AZONNAL

Magyar nyelvű önéletrajzaikat, esetlegesen felmerülő kérdéseiket a kata.nagy@rasshungary.eu címre várjuk, „Műszaki asszisztens” címmel.

Job Categories: Engineering. Job Types: Full-Time. Job Tags: asszistens, műszaki, and műszaki asszistens.

1295 total views, 0 today