Full-Time PR és PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Ftv Paris – Posted by Ftv.paris Budapest, Budapest, Hungary

Nemzetközi fashion és lifestyle brand magyarországi csapatába keres PR és PÉNZÜGYI ASSZISZTENS pozícióba munkatársat.

Munkavégzés helye: belvárosi head office

Feladatkör:

  • a pénzügyi vezető munkájának segítése, napi tranzakciók lebonyolítása, rögzítése, számlázás, pénztár felügyelete
  • a cég marketing kommunikációs és PR tevékenységének támogatása
  • részvétel a szervezet kommunikációs filozófiájának, arculatának kidolgozásában és megvalósításában
  • oktatásszervezői feladatok ellátása
  • kapcsolattartás tanulókkal, kiemelt ügyfelekkel
  • online marketing, közösségi médiában való aktív részvétel (honlap, facebook, instagram, youtube) biztosítása megadott anyagból
  • brand építés támogatása, a Managing Director operatív és adminisztratív munkájának támogatása

Elvárások:

  • legalább középfokú pénzügyi / gazdasági végzettség
  • folyékony angol nyelvtudás
  • back office területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • precíz, határozott, empatikus jellem
  • marketing orientált látásmód, önállóság
  • magas fokú, magabiztos pc felhasználói ismeret
  • kiváló szervezőkészség, kifogástalan megjelenés

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • stabil, kiváló hírnevű brand és vállalat
  • igényes belvárosi iroda
  • kellemes, fiatalos légkör
  • fejlődési, előre lépési lehetőség

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, pozíció megjelölésével az ftv.paris.cosmetics@gmail.com címen várjuk!

Job Categories: Finance / Accountancy / Controlling. Job Types: Full-Time. Job Tags: hungarian.

1300 total views, 0 today