Please login/register to apply for this job.

Full-Time Quality Engineer (Nagykanizsa)

Hays – Posted by Hays Budapest, Budapest, Hungary

New-Image_hays5233.jpg

Currently we are looking for a Quality Engineer for our client, leader in automation and control solutions.

Job description

A munkakör fő felelősségi területei:

• Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák elemzése, megoldások kidolgozása
• A szervezet és a vevők közti kapcsolattartás
• Mintabemérések végzése a vevők számára, a vevők által visszaküldött termékek elemzése
• Elemzések kapcsán a fejlesztési lehetőségek feltárása, megvalósítása a társterületekkel együttműködésben (Mérnökség, Fejlesztés)
• Beépülő alkatrészek minőségének fejlesztése, vevői igényekhez alakítása, ezáltal a termékminőség és vevői megelégedettség javítása
• Nem-megfelelőségek kezelése, – továbbítása a beszállítói mérnökök felé – ellenintézkedések figyelemmel kisérése a napi COPQ megbeszélésen
• Belső és külső auditok szervezése, lebonyolítása és kiértékelése
• Közreműködés minőségi célok; mutatók alakításában és felülvizsgálatában
• Aktív közreműködés az ISO 9001-es rendszer fejlesztésében, működtetésében
• Különböző vállalati mutatók kezelése, jelentéskészítés
• A vállalati mutatórendszer prezentálásában és naprakészségében aktív részvétel
• ISO dokumentumok kezelése, frissítése
• Vevőelégedettség: a vevők és szállítók által feltett lényeges minőségi kérdésekben

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:

• Gépészmérnöki diploma
• Angol nyelvtudás (beszéd, írás), előny egy másik nyelv ismerete
• Minőségbiztosítási ismeretek
• Megalapozott PC és számítástechnikai ismeretek
• Jó szervezési- kommunikációs és koordinációs képesség

We encourage you to apply for this job.

To apply please click here

Job reference: 1188108

Job Categories: Engineering. Job Types: Full-Time.

Endless.

14260 total views, 0 today