This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time Raktáros

NEO TPS HUNGARY ZRT – Posted by XCsilla Anywhere

Job Description

Üdvözlünk mindenkit!

★ Munkalehetőség a „NEO TPS Hungary zrt.” nevű multiglobális hálózatépítő cégnél, amely a 3. nemzetközi leányvállalat, amelyet Vietnam és Lengyelország követ.

★ A NEO TPS központja: Ulsan, Dél-Korea.

☆A közelmúltban, 2021 augusztusától kezdte meg működését Magyarországon az autógyártók és az elektromos járműakkumulátorok beszállítói területén különböző ügyfelekkel együttműködve.

★ Olyan potenciális jelölteket keresünk, akik hajlandóak megkérdőjelezni és világméretű víziókat idézni!

Raktáros munkatársat keresünk.

<Mit csinálunk?>

Testreszabott csomag. különböző anyagokból (műanyag, acél, gumi stb.) készült EV akkumulátorokhoz

Elosztás és „Just-in-Time Supply” (JIT)

Vállalaton belüli és vállalatközi kereskedés

Interkontinentális import-export menedzsment

<Kit keresünk?>

Kezelje a gyártási ütemtervet és a munkafolyamatot

Általános ügyek és emberi erőforrás menedzsment

<Munkafeladat/Képesítés>

A raktárterület koordinálása

A konténer szervezése Be-/kirakodás folyamata

Figyelje a gyártósor hatékonyságát, hogy biztosítsa az időben történő berakodást és szállítást

Az anyag- és termékkészlet megfelelő tárolása a raktárakban

Áruk mozgatása a kamionok és a raktár között

Áruk szortírozása, raktározása, szállítandó paletták összeállítása

Áruk mozgatásához szükséges eszközök, pl. targoncák és vontatók kezelése

<Az álláshoz tartozó elvárások>

B kategóriás jogosítvány

Targonca jogosítvány

angolnyelv-tudás (koreai preferált)

Erős szóbeli vagy írásbeli kommunikációs készség

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

8 általános iskolai végzettség, büntetlen előélet

<Állás, munka területe>

Fizikai, Segéd, Betanított munka

Hosszútávú munkalehetőséget és biztos megélhetést.

Munkavégzés helye: Bátonyterenyei Járás, Nógrád, Magyarország

Versenyképes fizetés

Munkaidő napi 8 óra. Munka kezdő idő 8:00

How to Apply

Fényképes önéletrajzot csatolva, küldje el számunkra jelentkezését! Önéletrajz/portfólió a shseol@scsnp.kr címre vagy a Linkedin közvetlen e-mailjére

Job Categories: Logistics. Job Types: Full-Time.

708 total views, 0 today