Full-Time Recepciós (férfi/nő/további nemek)

a&o hostel and hotel hungary Kft – Posted by a&o Hostels GmbH & Co. KG Anywhere

ao logo blau

a&o: egyszerűek vagyunk, tisztességesek és mindig mosolygósak. 2000-ben történt alapításunk óta terjeszkedünk Európa-szerte, hűen küldetésünkhöz, miszerint MINDENKI UTAZHAT. Több mint 20 városban lévő hoszteleinkkel mára Európa legnagyobb hosztelszolgáltatójává nőttük ki magunkat, valóra váltva küldetésünk! Annak érdekében, hogy bárhol könnyen felismerhetők legyünk, minden helyszínünk standard koncepciót követ, és berlini központunk támogatását élvezi.

Csapataink képezik az a&o magját – most olyan recepciósokat, Front Office Managereket (földszinti üzletvezetőket), értékesítőket, szállodai igazgatósági asszisztenseket, szállodaigazgatókat, szállodai üzletvezetőket, vendéglátásban jártas szakembereket vagy karrierváltókat keresünk, akik élvezettel foglalkoznak turizmussal és teremtenek kapcsolatot vendégeinkkel, és mindezekben támogatnák csapatunkat a budapesti hosztelünkben!

Kezdés 2020 május / június – teljes munkaidő – Budapesten (Erzsébetvárosban)

FELADATOK:

  • Ön az a&o látható tagja: recepciónk az Ön szakterülete, Ön helyezi el vendégeinket és tesz eleget az igényeiknek (azaz Ön felel a be-és kijelentkeztetésért)
  • Ön szervezi meg és követi nyomon a recepció napi rutinját
  • Ön segít a műszakok és szabadságolások beosztási tervezetének elkészítésében
  • Műszakvezetőként Ön felelős azért, hogy műszakja alatt minden zökkenőmentesen működjön

ELVÁRÁSOK:

  • Ön nagyon magas szinten beszél magyarul és angolul – természetesen minden további nyelv ismeretének örülünk
  • Modora kifogástalan, megjelenése rendezett
  • Munkakedve és stresszhelyezetekkel szembeni ellenálló képessége kimagasló
  • Rendkívül jó szervezőkészséggel rendelkezik
  • Előny: turisztikai tanulmányok vagy vendéglátásban szerzett (első) munkatapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Részesedjen vonzó munkavállalói juttatási programunkból, és élvezze a támogatott kulturális és szabadidős ajánlatok és rendezvények széles skáláját, vagy az ingyenes szállást minden a&o-ban (pl. Amszterdamban, Berlinben, Velencében)
  • Izgalmas, felelősségteljes munka vár Önre egy olyan cégnél, amely az egyik vezető újító a hosztelszolgáltatók között
  • Olyan csapatorientált munkakörnyezetben dolgozhat, amelyben teret kaphat saját ötleteinek kifejlesztése és megvalósítása, valamint személyes fejlődése
  • A rövid döntéshozatali folyamatok és a nyílt kommunikáció jelentős előnyei leendő munkakörnyezetének
  • Vállalati telefont biztosítunk, amelyet magáncélokra is használhat
  • Ezenfelül: nyelvtanfolyamok, foglakoztatói nyugellátás, képzések stb.

Felkeltettük az érdeklődését? Örömmel fogadjuk jelentkezését (önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény és legkorábbi kezdési időpont megjelölésével).   Jelentkezzen online most! Andrei Bota Ügyvezető igazgató

Job Categories: Tourism / Hotel. Job Types: Full-Time.

1862 total views, 0 today

3 Responses to “Recepciós (férfi/nő/további nemek)”

  1. Comment made by babec on May 20th 2020 at 3:27 pm: Reply

    Tisztelt Andrei Bota!
    Amennyiben aktualis meg a meghirdetett pozicio – illetve mas pozicio is -, akkor szeretnek jelentkezni.
    Ehhez szeretnek kerni email cimet, ahova elkuldhetem az oneletrajzom.
    Udvozlettel
    Monika

  2. Comment made by zsuzsanna szigeti on Jun 3rd 2020 at 7:33 pm: Reply

    Dear Andrei Bota,

    I would like to apply for your above advertised position based on my previous experiences.

    I had worked in different hotels for almost 25 years in Budapest,Venice & Rome.
    During my work it has always been my ambition to seek new challenges and possibilities and maintain a quality contact with the Clients & Partners. I would like to continue my professional career at your firm. I have a good command of English, both oral and written skills, and I have some experience in Microsoft Office since I had to use it for my daily work. I have gained experience in the field where good communication, proactivity and strong problem solving skills are essential. I am ready to learn new processes and face new challenges. My previous colleagues have considered me as a hard working, reliable person who has a positive attitude at team work.

    Thanks for your attention, looking forward to the opportunity of a personal meeting.
    Yours Faithfully,
    Zsuzsanna Szigeti

  3. Comment made by Németh Szilvia on Jun 11th 2020 at 6:03 am: Reply

    Tisztelt Andrei Bota Úr,

    Érdeklődnèk a fent említett pozíció iránt, amennyiben még szabad a pozíció, szeretnék egy válasz emailben a pozícióról, illetve a további jelentkezés folyamatáról egyaránt bővebb információt kérni.

    Üdvözlettel,
    Németh Szilvia