Full-Time Recepciós

Hoteljobs.hu – Posted by Jobs4hotels.hu Budapest, Budapest, Hungary

Budapesti szálloda új munkatársat keres Front Office csapatába,

RECEPCIÓS munkakörbe.

Feladatok:

  • Vendégek gyors, szívélyes és személyre szóló kiszolgálása.
  • Teljeskörű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére.
  • Érkeztetés és utaztatás lebonyolítása.
  • Telefonhívások sztenderdeknek megfelelő kezelése.

Elvárások:

  • Hasonló környezetben szerzett recepciós tapasztalat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent.
  • Vendégközpontúság.
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés.
  • Elkötelezettség és udvariasság.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Jó együttműködő képesség.
  • Ápolt megjelenés.

Angol nyelvű fényképes önéletrajzokat, fizetési igény és pozíció megjelölésével várjuk az alábbi e-mailre: Aquincum_2674411@client.hoteljobs.hu

Job Categories: Tourism / Hotel. Job Types: Full-Time. Job Tags: recepciós.

1279 total views, 0 today