Full-Time SENIOR QUALITY ENGINEER

Hays Hungary – Posted by Hays Székesfehérvár, Fejér, Hungary

kep

Senior minőségbiztosítási mérnököt keresünk multinacionális gyártó partnerünk számára Fejér Megyébe. Megbízónk fémipari termékek gyártásával foglalkozik főképp az autóipar számára és bővülő csapatába keres gyakorlott gyártásközi minőségbiztosítási mérnököt.

Megbízónk kiváló fizetést és kimagasló juttatási csomagot, szakmai és nyelvi fejlődési lehetőséget, továbbá kellemes és fejlődő munkakörnyezetet kínál a minőségbiztosítási mérnöknek.

A senior minőségbiztosítási mérnök legfontosabb feladatai:

– Minőségirányítási rendszer működtetése és fejlesztése
– Minőségügyi dokumentációk készítése, ellenőrzése
– Belső- és külső auditok előkészítése, vezetése
– Vevői reklamációk kezelése, kivizsgálási eljárás vezetése, megoldás kidolgozása
– Minőségtudatos működés fejlesztése
– Minőségi problémák okainak meghatározása és javító tevékenység kidolgozása

Legfontosabb elvárások a minőségbiztosítási mérnökkel szemben:

– Felsőfokú műszaki végzettség
– Legalább 5 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari gyártó vállalatnál
– Folyékony angol nyelvtudás
– Minőségirányítási szabványismeret
– Kiváló kooperációs és problémamegoldó készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és képzettsége, tapasztalat megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.

Job Categories: Engineering. Job Types: Full-Time. Job Tags: English and hungarian.

1441 total views, 0 today