Full-Time Spanyol nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

IT Career Hunter – Posted by IT Career Hunter Budapest, Budapest, Hungary

itcareerhunter

Ügyfélszolgálati pozícióra keresünk spanyol+ angol nyelven kiválóan beszélő pályázókat.

Feladatok:
– Nemzetközi ügyfelek informatikai támogatása telefonon és e-mailen
– Folyamatos kapcsolattartás külföldi partnerekkel
– Felhasználói szintű IT problémák megoldása

Elvárások:
– Tárgyalóképes spanyol és legalább folyékony angol nyelvtudás
– 7/24 műszakos munkarend
– Ügyfélközpontú gondolkodás, jó probléma megoldó képesség, gyors tanulási képesség

Amit kínálunk:
– versenyképes jövedelem + juttatások
– barátságos, modern környezet
–  azonnali kezdés
– folyamatos fejlődési lehetőség

A jelentkezés feltétele az Európai Uniós állampolgárság, vagy az alábbi dokumentumok birtoklása:
  • Tartózkodási engedély igazolvány
  • Magyar lakcímkártya
  • Társadalombiztosítási igazolvány
  • Adóigazolvány
  • Érvényes, magyar munkavállalási engedély
Jelentkezz angol nyelvű önéletrajzzal emailben - itcareerhunter@gmail.com - és lájkolj minket a Facebookon!

Job Categories: Call Center / Customer Care. Job Types: Full-Time. Job Tags: it, munka, service desk, spanyol, spanyol munka, spanyol nyelvű állás, ügyfélkapcsolat, and ügyfélszolgálat.

1344 total views, 0 today