Please login/register to apply for this job.

Full-Time Termelésvezető (Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye)

Hays – Posted by Hays Budapest, Budapest, Hungary

New-Image_hays5152.jpg

Multinacionális műanyagipari partnerünkhöz keresünk eredmény orientált termelésvezetőt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyébe. Megbízónk csomagolástechnikai, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozik és a szervezeti struktúra átalakítása miatt keres műanyagipari tapasztalattal és kommunikáció képes angol nyelvtudással rendelkező termelésvezetőt.
A vállalat versenyképes fizetést, szakmai és vezetői támogatást és kiváló szakmai kihívást ajánl a jelentkező termelésvezető jelöltnek egy multinacionális gyártó környezetben.

A termelésvezető főbb feladatai:

– Termelés megfelelő működésének felügyelete az előre meghatározott termelési program alapján
– A gépek kiegyensúlyozott és maximális teljesítményének biztosítása
– Termelés operatív irányítása, KPI-ok nyomon követése és a teljesítmény jelentése a felső vezetés felé
– Biztonsági elvek alkalmazásának betartatása
– Megelőző és napi karbantartási munkák koordinálása

Főbb elvárások a termelésvezető jelentkezővel szemben:

– Felsőfokú műszaki végzettség
– Minimum 4 éves gyártásban, 2 éves vezetői munkakörben, műanyagipari cégnél vagy multinacionális autóipari/élelmiszeripari vállalatnál szerzett releváns tapasztalat
– Erős kommunikáció képes angol nyelvtudás
– Eredményorientált személyiség

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, tapasztalatai megfelelnek az elvárásoknak, önéletrajza feltöltésével jelentkezzen a hays.hu weboldalon.

To apply please click here

Job reference: 1175116

Job Categories: Engineering. Job Types: Full-Time.

Endless.

14360 total views, 0 today