Please login/register to apply for this job.

Full-Time Tesztmérnök (Pest Megye)

Hays – Posted by Hays Budapest, Budapest, Hungary

New-Image_hays5133.jpg

Tesztmérnök pozíció betöltésére keresünk szakembert multinacionális, autóipari beszállító partnerünk számára.

A Tesztmérnök főbb feladatai:
– Berendezések kiválasztása, beüzemelése, minősítése, képességvizsgálata
– Együttműködés a termékfejlesztő csapattal
– Berendezések felkészítése új termék gyártására, hibaelhárítás
– Műszaki dokumentációk, leírások és jelentések készítése
– Statisztikai megfigyelések, teszteljárások és berendezések fejlesztése

Legfontosabb elvárások a Tesztmérnökkel szemben:
• Villamosmérnöki végzettség
• Méréstechnikai és digitális technikai ismeretek
• Kapcsolódástechnikai illetve zavarelhárítási tapasztalat
• Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Partnerünk versenyképes juttatási csomagot és fejlődési lehetőséget kínál egy stabil és progresszív környezetben.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését vagy érdeklődik hasonló típusú lehetőségek iránt, magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajza feltöltésével kérem jelentkezzen a hays.hu oldalon.

To apply please click here

Job reference: 1031216

Job Categories: Engineering. Job Types: Full-Time.

Endless.

14186 total views, 0 today