Full-Time ÜZLETVEZETŐ / ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba munkatársat

Ftv paris – Posted by Ftv.paris Budapest, Budapest, Hungary

Nemzetközi fashion és lifestyle brand magyarországi csapatába keres ÜZLETVEZETŐ / ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba munkatársat.

Munkavégzés helye: belvárosi prémium boutique / salon

Feladatkör:

  • 8 fős eladói csapat irányítása, segítése
  • Értékesítési heti, havi, éves tervek megvalósítása
  • Operatív feladatok elvégzése
  • A dolgozók folyamatos fejlesztése
  • Magas szintű customer service biztosítása
  • A napi hibátlan és zavartalan munkamenet biztosítása
  • Raktárkészlet nyomon követése, optimalizálása
  • Értékesítés

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú kereskedelmi / gazdasági végzettség
  • Minimum 2-3 éves hasonló munkakörben, értékesítésben, csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Felhasználói számítástechnikai ismeretek
  • Kifogástalan megjelenés
  • Előny: prémium minőségű termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi szintű, kiemelkedő bérezés
  • Stabil, kiváló hírnevű brand és vállalat
  • Igényes belvárosi boutique
  • Folyamatos tréningek
  • Előrelépési lehetőség

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, pozíció megjelölésével az ftv.paris.cosmetics@gmail.com címen várjuk!

Job Categories: Sales. Job Types: Full-Time. Job Tags: call-center, hungarian, and sales and customer service.

1223 total views, 0 today