Full-Time Vámügyintéző

CJZ ZELINKA ROMANIA S.R.L. – Posted by sarka.klatkova@zelinka.cz Esztergom, Komárom-Esztergom, Hungary

Logo_Zelinka

Cégünk teljeskörű szolgáltatás nyújt a nemzetközi áruforgalom tárgyában. Vámügynökségi szolgáltatások közül különösen áruk importjára, kivitelére, illetve az áruszállításra kapcsolodó vámügyi feladatokat végezünk el a parnereink számára.

Új magyarországi fiókirodát nyitottunk meg és tapasztalt és helyi vámszabályokkal jártas vámügynököt keresünk. Ha Ön Vámügyitéző és része szeretne lenni csapatunknak, itt a nagy lehetősség a további fejlődésre.

Feladatok:

• Vámáru-nyilatkozatok előkészítése import / export / árutovábbítási okmányok;
• Felelős a vámügyintézés során keletkező teljes dokumentáció felülvizsgálatáért;
• Tárgyalási képesség a fuvarozókkal és beszállítókkal;
• Napi kapcsolattartás a vámtisztekkel;
• Vámszoftverekkel való feladatok elvégzése;
• PC-munka (MS Office);
• Dokumentumok archiválása.

Követelmények:

• Hatályos Vámszabályok ismerete;
• Vámterületen szerzett tapasztalat – min. 3 év;
• Angol nyelvű kommunikáció;
• Számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office – Excel);
• B kategoria vezetői engedély;
• Szakmai vámengedély (előny);
• Kompakt ZOLL program ismerete (előny)
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, stressz-türő képesség;
• Képesség az önálló munkavégzésre.

Kínálunk:

• Motiváló fizetés;
• Kiegészítő bónuszok teljesítmény alapján;
• étkezési utalványok;
• Nyelvtanfolyamok;
• Képzés lehetősége;
• Munkahely: Esztergom és Budapest környéke
• Kezdés dátuma: Megállapodás szerint

Kérjük, küldje el e-mailen az angol nyelvű önéletrajzát és kísérőlevélét a következő cimre: Sarka.Klatkova@zelinka.cz

Job Categories: Logistics. Job Types: Full-Time. Job Tags: Administrative, budapest, Customs broker, and Vámügyintéző.

2380 total views, 0 today