Full-Time WordPress-fejlesztő

Biroda Kft – Posted by Biroda Kft Budapest, Budapest, Hungary

FB_avatar_ptj3kt

A Biroda Kft. munkatársat keres teljes munkaidőben WordPress-fejlesztő munkakörbe.

A Biroda Kft egy 18 éves múltra visszatekintő IT vállalat, amely multinacionális és KKV-s ügyfelekkel egyaránt büszkélkedhet. A cég fő profilja: komplex informatikai rendszerek fejlesztése Ruby-s környezetben. A legfőbb értékünk a tanítás, senior fejlesztőink szívesen és körültekintően képzik fiatalabb kollégáinkat. Jelenleg egy WordPresshez értő munkatársat keresünk, aki magyar ügyfelünk komplex, WordPressen alapuló rendszerét segítené karbantartani és fejleszteni.

FŐBB FELADATOK:

 Több WordPress multisite karbantartása

 Ezekhez kapcsolódó fejlesztési feladatok ellátása

 WordPress-pluginok telepítése és testreszabása

 Esetenként alapszintű Photoshop-feladatok, képkorrigáció, kisebb képszerkesztések

ELVÁRÁSOK:

 WordPress tapasztalat (1-3 év)

 CSS/HTML/JS ismeret

 Precíz munkavégzés

 Csapatmunkában való tapasztalat

 Alapszintű Linux-ismeret

ELŐNYT JELENT:

 Adatbázis-ismeretek (MySQL)

 Verziókövető rendszerek ismerete (GIT)

 Ruby on Rails-ismeret

AMIT AJÁNLUNK:

 Szakmai fejlődési lehetőség, segítőkész kollégák, akik válaszolnak a felmerülő kérdéseidre

 Versenyképes fizetés

 Innovatív környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

 Budapest, Ferenciek teréhez közel

JELENTKEZÉS:  Önéletrajzodat és rövid bemutatkozó leveledet a hello@biroda.hu címre várjuk.

Job Categories: IT / Software Development. Job Types: Full-Time.

1196 total views, 0 today