This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time Angol szakmai programkoordinátor

Manó-Világ Kft. – Posted by bgac Budapest, Budapest, Hungary

Job Description

Angol Szakmai Programkoordinátor

A Boys and Girls Clubs of Hungary egy Magyarországon egyedülálló angol nyelvi program 3-14 éves gyermekek részére, amely elnyerte az Európai Nyelvi Díj 2014 díjat.  Manó – Világ Kétnyelvű Óvodai Nevelési Programunkat, amelyhez augusztustól angol szakmai koordinátort keresünk, 2011 óta a 13. kerületi Pitypang Tagóvodában valósítjuk meg.
Várjuk a jelentkezésedet, ha:

  • folyékonyan beszélsz angolul
  • óvónőképzőt vagy tanítóképzőt végeztél és/vagy jelentős ideje hivatásszerűen kisgyermekkori angol nyelvoktatással foglalkozol
  • előny, ha rendelkezel ESL vagy HELEN DORON nyelviskolában szerzett tapasztalattal, éltél angol nyelvterületen, van vezetői tapasztalatod
  • képes vagy önálló munkára
  • csapatjátékos vagy és úgy érzed, beleillesz egy fiatal, lelkes és motivált csapatba
  • kedves, de határozott vagy
  • megállnád a helyed egy multikulturális környezetben
  • jó szervező és kommunikációs készséggel rendelkezel
  • kihívást jelent számodra ha egy innovatív csapat tagja lehetsz

A programkoordinátor feladatai:

  • a szakmai vezetővel szorosan együttműködve operatív feladatok elvégzése
  • anyanyelvi angol tanárok koordinálása, angol-magyar pedagógusok munkájának összehangolása
  • alapvető irodai tevékenységek ellátása
  • helyettesítés szervezése
  • óvodai rendezvények szervezése és lebonyolítása
  • meetingek és tréningek szervezése és koordinálása

Munkavégzés ideje: minden hétköznap 7:45 – 16:00 – ig.

How to Apply

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet angol és magyar nyelven várjuk a bgac@bgac.hu Egyéb adatok: Az álláshirdető cég: Manó-Világ Kft. (weboldal: www.bgchungary.org) A munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Job Categories: Education & Training. Job Types: Full-Time. Job Tags: English.

1806 total views, 0 today