This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time Ügyfélkapcsolati koordinátor

Manpower Hungary – Posted by Manpower Budapest, Budapest, Hungary

MPG_BE_Logo_SLTN_SS_STK_MC_RGB

Job Description

Feladatok:

  • Utasbiztosítási, valamint nemzetközi egészségügyi és gépjármű biztosítási káresetek lebonyolítása;
  • Segítségnyújtás szervezése az ügyfelek számára: orvosi, technikai és közúti segítségnyújtás, úgy, mint orvosi, kórházi vizsgálatok, autómentés, külföldön lévő, utasbiztosítással rendelkező ügyfelek hazaszállítása;
  • Kimenő hívások kezdeményezése, bejövő telefonhívások fogadása, valamint az ügyfélszolgálati teendők teljes körű ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Legalább középfokú iskolai végzettség;
  • MS Office programok (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete;
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó- és szervezőkészség.
  • Komplex gondolkodás;
  • Proaktív, kreatív ügyfélközpontú megközelítés;
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • A következő nyelvek közül valamelyik legalább közép szintű ismerete: német, francia, olasz, spanyol, görög, szerb, horvát;
  • Felsőfokú végzettség, illetve folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok;
  • Ügyfélszolgálati területen, vagy Call Center területén szerzett releváns tapasztalat.

Diákok jelentkezését egyaránt várjuk!

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkarendben;
  • Multinacionális környezet;
  • Fiatalos, lendületes csapat, motiváló munkahelyi légkör.

Budapest, XIII. kerület

How to Apply

Jelentkezés: norman.nagy@manpower.hu

Job Categories: Call Center / Customer Care. Job Types: Full-Time.

747 total views, 0 today