Full-Time Matematika tanár állás

Open Mind Education Center – Posted by Kati Szilagyi Budapest, Budapest, Hungary

11990571_491872800979739_7706412283500442333_n

Job Description

Open Mind Oktatási Központ Kft.

Az országban egyedülálló, nemzetközi oktatási intézmény, keresi legújabb professzionális munkatársát.                                                                                                 Mottónk: hatékonyság, gyakorlat és teljesítmény orientált oktatási szemlélet.

Matematika tanár

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Tanítás,
  • Tananyag összefoglalása
  • Adminisztráció
  • Tanulás (továbbképzés),

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Egyetemi/ Főiskolai diploma, (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • Angol közép/ felső fokú nyelvtudás
  • Fiatalos szemlélet,
  • Energikus, lendületes munkavégzés,
  • Jó tanítási készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos, lendületes nemzetközi csapat,
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség.

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1122 Maros utca 12.

Munkakezdés ideje:

2016. október

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás / Tudomány
  • Tanító / Tanár

Jelentkezés az állásra: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allasopenmind@gmail.com e-mail címre.

Job Categories: Education & Training. Job Types: Full-Time. Job Tags: education, tanár, teacher, and teaching.

1598 total views, 0 today