Please login/register to apply for this job.

Full-Time tervező, divattervező

7beTopFamilyBusiness – Posted by 7be Anywhere

Még csak most indulunk, és meghívjuk Önt, hogy csatlakozzon a tervező, divattervező csapatához.

Alapirányok: ágynemű és divatos “sport casual” (férfi és női) prémium minőségű ruhák.

Ideális esetben sokoldalú szakembert várunk, aki szakirányú végzettséggel és sikeres tapasztalattal rendelkezik ezen a területen. Gyakorlati CAD-ismeretek és három idegen nyelv (angol, német vagy orosz) egyikének ismerete is szükséges.

Főbb feladatok:

– Részvétel az ötletek kidolgozásában, koncepciók és vázlatok készítése.

– modellek és minták tervezése CAD-ben

– kivágások készítése és a megfelelő anyagok és kiegészítők kiválasztása

– kísérleti termékek varrása és díszítése

– a gyártási folyamat és a késztermékek minőségének ellenőrzése

Kezdetben készek vagyunk piaci béreket kínálni, azzal a kilátással, hogy a vállalkozás fejlődésével ez növekedni fog.

Érdeklődés esetén kérjük, küldje el önéletrajzát a címre: 7betopfamilybusiness@gmail.com

Job Categories: Manufacturing / Industial. Job Types: Full-Time.

Endless.

1820 total views, 0 today