Full-Time Cook

HAMPI FOOD KFT – Posted by Rahul Anywhere

8683B1CE-0D6D-40DB-B08E-51C98EC7A0DB

Egyre nagyobb népszerûségnek örvendô BBQ bisztrónkba keressük a csapat új alfáját és omegáját. Pitmasterünkkel szembeni elvárásaink a következôek:
-Kreativitás új ételek kitalálásában, elôállításaban
– Legalább 1 év szakmai tapasztalat konyhavezetés terén
– Legalább 2 év tapasztalat grill területen
– Teherbírás
– Csapatszellem
-Agilitás

Amit nyújtani tudunk mindezért:
-Fejlôdési lehetôség
– Rendezett munkakörnyezet
– Kellemes munkahelyi légkör
– Rugalmas beosztás
– Versenyképes fizetés

Munkaidô: 10:00-22:00 + sütési idô, ami rugalmasan beépíthetô akár a mûszakba is. Heti 3-4 munkanap.

Munkád során a legváltozatosabb húsételek elkészítése mellett kiemelt szerepe lesz a kézmûves hamburgerek elkészítésének is, így ha ez a fajita étel is közel áll a szívedhez, egymást keressük. 🙂

Job Categories: Tourism / Hotel. Job Types: Full-Time. Job Tags: bar and restaurant.

505 total views, 0 today