This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time Irodai asszisztens német nyelvtudással

Rass Hungary – Posted by Rass Hungary Anywhere

Job Description

IRODAI ASSZISZTENS NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Budaörsi partnerünkhöz keresünk irodai munkatársat adminisztratív, valamint telefonos-emailes kapcsolattartói feladatok ellátására felsőfokú német és min. középfokú angol nyelvtudással.

Feladatok:

– Német ügyfelekkel való kapcsolattartás, bejövő hívások és emailek kezelése német nyelven
– Adminisztratív feladatok ellátása
– Szerződések, dokumentációk előkészítése, összeállítása
– Céges bankszámlák kezelése
– Könyvelési anyag összeállítása, kapcsolattartás a könyvelővel
– Kimutatások, összesítések készítése

Elvárások:

– C1-es szintű NÉMET és min. B2-es szintű ANGOL nyelvtudás
– Alapvető, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– Precizitás
– Kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfél-orientált szemlélet
– Rugalmas hozzáállás

Amit kínálunk:

– Versenyképes bérezés
– Fejlődési lehetőség
– Kellemes munkakörnyezet

A munkavégzés helye: Budaörs
Munkaidő: 9:00-17:00

How to Apply

Az angol nyelvű, fényképes önéletrajzokat az eszter.szamado@rasshungary.eu email címre várjuk.

Job Categories: Office / Assistance. Job Types: Full-Time. Job Tags: German and hungarian.

1006 total views, 0 today