Full-Time MASTER DATA STEWARD

Hays Hungary – Posted by Hays Budapest, Budapest, Hungary

kep

Master data steward pozíciókba keresünk precíz jelentkezőket multinacionális partnerünkhöz, aki az egyik vezető beszállító az egészségügyi ipari szoftverek területén.
Megbízónk a Magyarországi csapat bővítésére keres pályakezdő és tapasztalt jelentkezőket.

A vállalat versenyképes fizetést, szakmai tréninget, előrelépési lehetőséget, összetartó csapatot és támogató ügyvezetést kínál a jelentkezők számára.

A master data steward legfontosabb feladatai:

• Az adatok aktualitásának ellenőrzése, adatvalidálás
• Az adat duplikációk tisztítása
• Adathibák eltávolítása
• Az adatbázis építésében való aktív részvétel
• Internetes keresés es szükség eseten telefonos adategyeztetés
• Adatminőség általános javítása

Legfontosabb elvárások a master data steward jelentkezővel szemben:

• Felsőfokú végzettség előny
• Folyékony angol nyelvtudás, egyéb Európai nyelv ismerete előny jelent
• Haladó számítástechnikai ismeretek (Windows, Google, and MS Office stb.)
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Precíz es önálló munkavégzés
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, továbbá szeretne egy haladó szellemű és fejlődő csapat része lenni, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.

Job Categories: Office / Assistance. Job Types: Full-Time. Job Tags: English.

1365 total views, 0 today