Please login/register to apply for this job.

Full-Time Professional Trainer

Vodafone – Posted by Vodafone Jobs Budapest Budapest, Budapest, Hungary

vdf

Job Description

A Vodafone Magyarország

 Professional Trainer

kollégát keres

Feladatok

A Commercial Operations (COPS), valamint az Enterprise Business Unit számára biztosítandó tréningprogram megtervezése és kivitelezése, az általános tudásminőség elősegítése és fejlesztése, valamint az oktatásokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenység biztosítása.

Fő felelősségi körök és döntési jogkörök:

Tréningek tervezése, kivitelezése:

  • A COPS-on és EBU-n belül oktatásokért felelős személyként együttműködés a csoportokkal, kollégákkal
  • Tréningek szervezése és prezentálása
  • Tréningek, képzések feltételeinek biztosítása
  • Együttműködés társosztályokkal annak érdekében hogy a tréninganyagok és a tematikák mindig az aktuális információt és az újdonságokat is tartalmazzák
  • Részvétel a dolgozók tudásminőségének folyamatos felmérésében, az eredmények alapján frissítő tréningek szervezése és lebonyolítása, személyes fejlődési lehetősegek biztosítása (a tudásszint-felmérő tesztek eredményei alapján)
  • E-learning anyagok készítése, frissítése
  • A COPS és az EBU munkatársai, partnerei számára a munkakörnek megfelelő tréningprogram összeállítása, karbantartása
  • Együttműködés a társosztályokkal, ha a tréning során ellentmondásokra, hibákra, hiányosságokra derül fény
  • Tesztjavítás, visszajelzések és a tesztírók, tréning résztvevők személyes fejlesztése, tematikák készítése
  • A tréning időszaka alatt a csoportok vezetői felelősséggel történő irányítása
  • ETR tudásszint felmérő tesztek készítése, azok ellenőrzése és karbantartása
  • ÚJ termékek és promóciók bevezetéséhez kapcsolódó tréningtevékenység (tananyagkészítés, tesztkérdések összeállítása)
  • Tréneri projektek vezetése: a Training Manager által feladatkörébe rendelt projektek háttérmunkái, koordinációja, tananyagfejlesztés, társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, tréningszervezés.

Tréninganyagok elkészítése és naprakészségük folyamatos biztosítása:

  • Tréninganyagok, prezentációk készítése, fejlesztése optimalizálása
  • A tréninganyagok és a tréningek biztosítása a változások, új szolgáltatások bevezetése előtt
  • Elektronikus tréninganyagok készítése a meglévő és új tréningigények alapján

Tréningekkel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek

  • Tréningek, oktatáson résztvevők és tréningeredmények adminisztrálása, kommunikálása a megrendelők felé

Login tesztek felügyelete

  • A Login Teszt kérdéssor folyamatos menedzselése (új kérdéssorok összeállítása a különböző csoportok számára, struktúrális változások lekövetése, Login Teszt hibák javítása, a kérdések összegyűjtése a speciális csoportokból)
  • A Training Team tagjai által készített tudásszint felmérők ellenőrzése

Interjúk

  • Segítségnyújtás az új dolgozók kiválasztási folyamatában, tanácsadás az interjúkhoz a tréning tapasztalatok függvényében

Riportok

  • A COPS-on és az EBU-n belüli tréningek riportolása a Training Managernek (ideje, témája, létszáma, időtartama stb.)
  • A Telesales-t és a mentorképzést érintő tréningekről, igényekről beérkezett riportok továbbítása a Training Managernek

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség vagy ezzel egyenértékű, a telekommunikációban szerzett szakmai tapasztalat (legalább 1 év)
  • Üzleti informatikai rendszerek magabiztos, felhasználói szintű ismerete(pl. Microsoft Windows, Microsoft Office, stb.)
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete írásban és szóban előny

Location

Vodafone Magyarország Zrt.

Lechner Ödön fasor 6.

Budapest 1097

Job Type

: Full-time

Employment Type : Permanent

Job Categories: Education & Training. Job Types: Full-Time.

Endless.

14268 total views, 0 today