Full-Time Szezonális értékesítő munkatársat – Budapest (17.11.2021 – 9.01.2022)

Swarovski – Posted by Swarovski Anywhere

SWA_Wordmark_rgb_black_(JPG)

A Swarovskinál, ahol az innováció és az inspiráció találkozik, az értékesítési tanácsadóink a márka legmagasabb szintű képviselői, akik kiemelkedő kiszolgálásban és lenyűgöző márkaélményben részesítik a vásárlókat.

Azt az érdeklődő és karizmatikus értékesítési tanácsadót keressük, aki ragyogással tölti meg a vásárlók szívét és ékszeres dobozait egyaránt, szenvedélyesen és nagy lelkesedéssel csatlakozik a csapathoz, valamint valóra váltja a vásárlók álmait.

Csatlakozz hozzánk, ha szeretnél egy sokszínű csapatban dolgozni, amelynek tagjai a folyamatos fejlődésre törekednek, és hozzád hasonlóan szenvedélyesen rajonganak a divatért és az ékszerekért.

Légy tagja egy valóban ikonikus világmárka csapatának, ahol közösen tanulunk és fejlődünk. Vár rád a csodák világa.

A munka leírása

A márkánk képviselője vagy. Ebben a szerepkörben az alábbi feladatok várnak rád és a csapatodra:

  • A vásárlók elkísérése a Swarovski csodavilágába tett magával ragadó utazásuk során.
  • Érzelmi kapcsolat kialakítása a vásárlókkal és kiemelkedő élmény biztosítása.
  • A vásárlók igényeinek felismerése és inspiráló stílustippek nyújtása.
  • A legendás termékeink bemutatása.

Az ideális jelentkező

Rátermett értékesítési tanácsadó, továbbá:

  • Kiváló divatérzékkel rendelkezik, és rajong a márkánkért és a termékeinkért.
  • Tapasztalattal rendelkezik az elérhető luxus minőségű divat-/kozmetikai/életmódmárkák terén, és kifejezetten érdeklődik ezek iránt.
  • Rendkívül motivált és vásárlóorientált.
  • Elhivatott és céltudatos.
  • Szeretne karriert építeni és velünk együtt fejlődni.
  • Kiskereskedelmi tapasztalattal rendelkezik.

A Swarovskiról

Az új Swarovski egy Wonderlab, azaz egy csodalabor, ahol a varázslat és a tudomány találkozik.

A Swarovski egyetlen varázslatos eszme égisze alatt egyesíti a vállalat összes részegységét, előtérbe hozva a kristálymegmunkálási szakértelem új, varázslatos világát. Az 1895-ben, Ausztriában alapított vállalat tervezi, gyártja és értékesíti a világ legjobb minőségű kristályait, természetes drágaköveit, mesterséges Swarovski gyémántjait és cirkóniaköveit, ékszereit és kiegészítőit, illetve kristálytárgyait és otthoni kiegészítőit. A Swarovski Crystal Business mellett annak társvállalatai, a Swarovski Optik (optikai eszközök) és a Tyrolit (csiszolóanyagok) alkotják a Swarovski Csoportot.

A Swarovski-örökségnek mindig szerves részét képezte az emberek és a bolygó iránti felelősségvállalás. Ez ma a vállalat szilárd alapokon nyugvó fenntarthatósági programjában testesül meg a fiatalokra összpontosító oktatási programok és az olyan alapítványok révén, amelyek az emberi szerepvállalás népszerűsítését, valamint a természeti erőforrások megőrzését tűzték ki célul a pozitív társadalmi hatás elérése érdekében.

Job Categories: Retail. Job Types: Full-Time.

849 total views, 0 today