This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time Dán nyelvű IT ügyfélszolgálatos

Rass Hungary – Posted by Rass Hungary Anywhere

Job Description

Világszerte ismert autógyártó és -forgalmazó cég keres dánul felsőfokon és angolul min. középfokon beszélő ügyfélszolgálatos munkatárst Budaörsre vidám nemzetközi csapatba, versenyképes fizetéssel, azonnali vagy január eleji kezdéssel.

A munka kezdete: azonnal/január elején
A munkavégzés helye: Budaörs (15 perc busszal Keleföldről vagy a Móricz Zsigmond körtértől)
Munkaidő: 9:00-17:00 (nincsenek shiftek, nincs hétvégi munkavégzés)
Bérezés: Br. 310-350.000 Ft (tapasztalattól függően) + 54.000 Ft cafeteria/hó

Feladatok:
– Bejövő hívások és emailek kezelése német nyelven
– Folyamatos technikai támogatás a cég ügyfelei számára informatikai kérdésekben
– Ügyfélproblémák regisztrálása, elemzése és megoldása

Elvárások:
– Felsőfokú dán és min. középfokú angol nyelvtudás
– Alapvető, felhasználói szintű számítógépes (IT) ismeretek (Service Desk/Customer Service tapasztalat előnyt jelent)
– Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
– Ügyfél-orientált szemlélet
– Rugalmas, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:
– Versenyképes juttatási csomag
– Fejlődési lehetőség
– Kellemes munkakörnyezet, vidám nemzetközi csapat
– Csapatépítő tevékenységek
– Autóiparral kapcsolatos tevékenységekbe való betekintési lehetőség

How to Apply

Az angol nyelvű, fényképes önéletrajzokat az eszter.szamado@rasshungary.eu email címre várjuk.

Job Categories: Call Center / Customer Care. Job Types: Full-Time. Job Tags: danish and hungarian.

1077 total views, 0 today