This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time Digital Product Owner

Euroexam International – Posted by Euroexam International Anywhere

EuroExam INTERNATIONALE LOG jpeg

Job Description

DIGITÁLIS FEJLESZTÉSEK VEZETŐJE
Az Euroexam International Magyarország vezető nemzetközi nyelvvizsgaközpontja, három kontinensen nyújt nyelvtudásmérési és oktatási szolgáltatást intézményi partnerei számára. Az iparág leginnovatívabb szereplőjeként élen járunk az akkreditált nyelvvizsgáztatást és a vizsgafelkészülést támogató online alkalmazások fejlesztésében és megvalósításában.

Belső folyamatoptimalizálási, nyelvvizsgáztatási, valamint hazai és nemzetközi sales és marketing tevékenységünket kiszolgáló háttérrendszereink optimalizálásának és fejlesztésének folyamatos irányítására és felügyeletére PRODUCT OWNER munkatársat keresünk.

Téged keresünk, ha ismered a digitális világot és érdekel a projektek technológiai megvalósítása.

Feladatok:

  • Webalkalmazások és portálok fejlesztését operatívan irányítani, hatékonyan leszállítani
  • Az üzleti oldal és a fejlesztők nyelvét is értve kommunikálni középvezetőinkkel, kollégáinkkal és a fejlesztő csapatokkal
  • Megismerni a legmodernebb technológiákat
  • Részt venni a specifikációk, rendszertervek üzleti igények szerinti készítésében
  • Figyelemmel kísérni az erőforrások beosztását és a határidők betartását
  • Az üzleti céloknak megfelelő architekturális és integrációs elképzeléseket megérteni, egyeztetni és formába önteni
  • JIRA rendszer és egyéb ticketing/project management rendszerek használata
  • Belső informatikai folyamatok tervezése definiálása és oktatása, valamint a szükséges platformok optimalizálása az üzleti céloknak megfelelően

Elvárásaink:

  • Webes vagy IT alkalmazás-fejlesztés vezetésben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Project management tapasztalat
  • Napi feladatok, határidők betartására és betartatására való képesség
  • Problémafelismerő és -megoldó készség
  • Jó tárgyalási készség
  • Határozott kiállás

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Informatikai /mérnöki végzettség vagy annak megfelelő tapasztalat
  • Rendszergazdai és/vagy fejlesztői tapasztalat
  • Agilis fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nyitott, barátságos, családias légkör
  • Távmunkavégzésre felkészített irodai háttér
  • Kiváló megközelíthetőségű iroda a Vár tövében, 10 percre a Déli pályaudvartól

How to Apply

A pályázatokat a hello@euroexam.org e-mail címre várjuk. Jelentkezési határidő: október 18. (vasárnap) További információ: https://bit.ly/2GL3ju2

Job Categories: IT. Job Types: Full-Time. Job Tags: #it, communication, digital product owner, information technology, JIRA, management, product owner, and ticketing.

928 total views, 0 today