Full-Time Gépjárműtechnikai Tanácsadó (német nyelven)

Kelly Services Hungary Kft. – Posted by Kelly HUN Anywhere

KellyServices.jpg

Job Description

  • Magas szinten kommunikál szóban és írásban is németül ?
  • Komoly gépjárműtechnikai ismeretekkel rendelkezik?
  • Szívesen foglalkozik ügyfelekkel?
Partnerünk Budapesten létesített műszaki szolgáltató központja, német nyelven beszélő Gépjárműtechnikai tanácsadó
szakembereket keres az említett nyelveken történő kapcsolattartásra, személyautókkal és alkatrészekkel kapcsolatos műszaki tanácsadásra telefonon és e-mailen keresztül

Feladatok:
• a szakkereskedők járműjavításokkal vagy műszaki információkkal kapcsolatos telefonhívásainak fogadása
• a kérések rögzítése, problémaanalízis, műszaki tanácsadás vagy tájékoztatás,
• a bejelentett problémák és megoldásaik adatbankunkban való rögzítése

. folyamatos német nyelvű szóbeli és írásbeli kommunikáció

Elvárásaink:
• gépjárműtechnikusi (elektromos szerelői, műszerészi, szerviztechnikusi) képesítés vagy többéves gyakorlati tapasztalat
• kiváló német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• angol nyelv alapfokú szintű ismerete
• rugalmasság és csapatmunka

A különösen bonyolult vagy speciális szaktudást igénylő problémák megoldásában tanácsadóinkat a vállalat adatbankja, a rendelkezésükre álló bőséges szakirodalom, valamint a járműgyártókkal, a be-szállítókkal és a német-, illetve magyarországi kollégákkal való folyamatos kapcsolattartás és konzultációs lehetőség segíti.

A cég biztos munkahelyet, fix havi fizetést, juttatásokat és – annak érdekében, hogy mindig napra-kész ismeretekkel rendelkezzen – folyamatos szerviz- és terméktréninget biztosít Önnek.

Munkába lépés várható időpontja: AZONNAL

Job Types: Full-Time.

1405 total views, 0 today