This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time Graduate Application Engineer

Arrow Electronics – Posted by Arrow Electronics Anywhere

Arrow_logo_-250x113

Job Description

Munkaköri leírás

Csatlakozz az Arrow Frissdiplomás Programjához

és légy részese az innovátorok következő generációjának.

12 hónapos programunk lehetőséget ad számodra, hogy a tanulmányaid során megszerzett tudásod, az ipar igényeinek megfelelően fejleszd, és ezzel európai csapatunk értékes tagjává válj.

Az Arrow Frissdiplomás program keretein belül, együtt dolgozunk annak érdekében, hogy felgyorsítsuk a beilleszkedést a villamosmérnökök világába, és szilárd alapot biztosítunk a műszaki karriered felépítéséhez az Arrow-n belül.

A program folyamán biztosítunk egy tapasztalt mentort, folyamatos fejlődési lehetőséget, valamint minden szükséges képzést.

Csatlakozz a nemzetközi frissdiplomásokból álló csapathoz, szerezz új barátokat és alakíts ki életre szóló munka kapcsolatokat. Képzéseken veszel reszt, majd Arrow-s kollégákkal dolgozol az önálló projektjeiden.

Mentorod az egész program során vezet, támogat és részt vesz a fejlődésed nyomon követésében majd ez alapján hasznos visszajelzéseket ad számodra.

Szerezz értékes munkatapasztalatot! Az Arrow-nál hisszük, hogy a napi munkamenetbe való integrációval és a feladataidért vállalt felelősséggel tanulhatsz a legtöbbet. A saját és csoportos projektjeid mellett, ügyfélközeli feladatokat is végezhetsz.

Találkozhatsz, és tanulhatsz tapasztalt kollégáktól a mérnöki csoportból és az üzletág egész területéről, mint például: sales, marketing, szolgáltatás, pénzügy és business operations. Támogathatod szakembereink munkáját az alábbi az alábbi feladatokkal:

  • Elmélyülhetsz a legmodernebb elektronikai alkatrészek, és termékek világában, összehasonlító prezentációk készíthetsz.
  • Technikai oldalról támogathatod a vevői megbeszéléseket/projekteket
  • Részt vehetsz beszállítói development kit-ek életre keltéseben és komplex demonstrációs rendszerek építéseben
  • Segítheted a Sales csapat technikai támogatását
  • Kipróbálhatod magad új projektek azonosításában és elindításában
  • Részese lehetsz kíállítások, konferenciák és tréningek szervezésében és lebonyolításában.

Továbbá, a Graduate programra vonatkozóan: A projektjeid során (mind egyéni, mind csapat), dolgozz olyan innovatív megoldásokon, amelyek hatással vannak az Arrow üzleti tevékenységére

Ez alatt a 12 hónap alatt megtanulhatod, hogyan működik cégünk a mindennapokban, és hogyan válhatsz részese a sikereinknek.

Ellenőrizd, hogy megfelelsz-e a jelentkezési feltételeknek:

  • Van-e munkavállalási jogod az adott országban, ahova a pozíció meg lett hirdetve?
  • Villamosmérnöki vagy hasonló mérnöki diploma megszerzése (B.Sc., M.Sc., Elektronikai HW tervezését és a kapcsolódó Software-ek alkalmazását, magába foglaló szakirányultság ) 2021 októbere előtt, de legfeljebb 2 évvel ezelőtt
  • Magabiztos angol nyelv használata szóban és írásban.
  • Hajlandóság a külföldi munkavégzésre

Amit keresünk:

  • Legyél innovatív: új módszerek létrehozásával és korábbiak megújításával járulj hozzá a saját és a cég sikerességéhez.
  • Legyél Együttműködő: Munkakapcsolatok kialakításával, együttműködés másokkal a közös célok elérése érdekében.
  • Legyél multikulturálisan nyitott: hálózatépítés és együttműködés különböző kulturális hátterű és más országokban dolgozó kollégákkal.
  • Legyél képes felelős döntéseket hozni
  • Legyél elkötelezett: “Can-Do” hozzáállás mellett törekedj a célok elérésére
  • Első az ügyfél: erős kapcsolatok kiépítése az ügyfelekkel, és számukra a legmegfelelőbb megoldások ajánlása.

How to Apply

A jelentkezéshez kattints az alábbi Jelentkezés gombra, és küldd el önéletrajzodat és motivációs leveled (mindkettőt angol nyelven), melyben kifejted válaszaid a következő kérdésekre:
  • Miért éppen az elvégzett szakot választottad?
  • Miért szeretnél az Arrow frissdiplomás programjához csatlakozni?
  • Milyen készségeid és tapasztalataid segítenek a munkakör betöltéséhez?
  • Milyen személyes tulajdonságokat tudsz kamatoztatni a program során?
  • Hol látod magad 3-5 év múlva?
  Motivációs leveled ne legyen több mint egy oldal.   Kérjük pályázatod benyújtásakor tartsd be a fenti kéréseket. A hiányosan beadott kérelmeket nem tudjuk elfogadni.

Job Categories: IT. Job Types: Full-Time.

559 total views, 0 today