Freelance Internet Analyst

Appen – Posted by bmarquez@appen.com Anywhere

download

Job Description

Munkakör: Keresőprogram értékelő

Az Appen, a világ top 10 technológiai cégéből 8-cal dolgozik szoros együttműködésben, hogy fejlesszék és optimalizálják termékeiket felhasználóik számára világszerte, mint például a szociális média platformokat, keresőprogramokat, hangfelismerő rendszereket és eCommerce oldalakat. A technológia világa szélsebesen változik és az 1996-os cégalapításunk óta kiálljuk az idők próbáját – nyilvános részvénytársasággá váltunk és felépítettünk egy több, mint 130 országban és több, mint 180 nyelven működő nemzetközi csapatot.

Szeretsz információt keresgélni a neten, és elgondolkodtat, hogy vajon miért a megjelenő eredményeket látod? Ha igen, akkor új tagokat keresünk a keresőprogram értékelő csapatunkba. Értékelőként internet alapú keresőkön hajtasz végre alapvető feladatokat, majd a értékeled a keresés eredményeit, a hirdetéseket és/vagy a weboldal tartalmát. Segítségeddel a technológiai cégek szórakoztatóbb és hasznosabb felhasználói élményt tudnak majd létrehozni az adatra éhes embereknek világszerte.

Ez a munkakör neked való, ha: • Rugalmas munkakört keresel, ahol hozzájárulhatsz egyes projektek sikeréhez és fejlesztheted képességeidet • Naponta használsz keresőprogramokat • Szeretsz önállóan dolgozni • Otthonról végezhető internetalapú munkát keresel

Munkabeosztás: • A keresőprogram értékelői állás részmunkaidős (maximum heti 20 óra) és igen rugalmas • Általában napi 1-4 óra munkát igényel, heti 5-7 nap alatt

Minimum követelmények: • Jelenlegi magyarországi tartózkodási hely és munkavállalási engedély • Hozzáférés egy hangkártyával és hangszóróval rendelkező számítógéphez és/vagy hozzáférés egy 3 évesnél nem régebbi okostelefonhoz • Gyors és biztonságos internet kapcsolat • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek, beleértve az internethasználatot és keresések végrehajtását • Jó szintű angol és magyar írásképesség

Büszkék vagyunk a nemzetközi csapatunkra és a rugalmas munkalehetőségeinkre, és nyilvános részvénytársaságként erőfeszítéseinknek köszönhetően első helyezést értünk el a FlexJobs Top 100 Cég indexben. A Deloitte szintén elismerésben részesítette az Appent a 2017-es Asia Pacific Technology Fast 500 as a Technology Fast 50 Australia díjakkal.

Cégünk az esélyegyenlőség híve és fontosnak tartjuk a sokszínűséget. Nem diszkriminálunk senkit faj, vallás, nemzetiség, nem, szexuális beállítottság, életkor, csalási állapot, veterán státusz, vagy fogyatékosság alapján.

How to Apply

Kérjük, kattintson az alábbi linkre

Job Categories: IT. Job Types: Freelance.

2348 total views, 0 today