This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time Kereskedelmi asszisztens

Rass Hungary – Posted by Rass Hungary Anywhere

Job Description

A világ egyik legnagyobb szeszipari gyártó és forgalmazó cége keres IRODAI ASSZISZTENST kereskedelmi és pénzügyi csapat támogatása céljából, kellemes munkakörnyezetben. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
– Pénzügyi elemzések, riportok előkészítése, adatok összegzése
– Számlázás támogatása (árellenőrzés, postázás)
– Megrendelőkkel való telefonos és emailes kapcsolatfelvétel, állandó kapcsolattartás
– Megrendelések, irodai beszállítások kezelése
– Polci árak regisztrálása
– Egyéb kereskedelmi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
– Középfokú, aktív angol nyelvtudás
– Adminisztratív területen szerzett tapasztalat előny
– Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word, levelezőrendszerek)
– Jó kommunikációs készség, precízség, dinamikusság

A munka típusa: 8 órás, hosszú távú, akár azonnal kezdhető
Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület (Széll Kálmán tér közelében)
Munkaidő: 9:00-17:00
Bérezés: Br. 250.000 Ft + évi 10% bónusz

How to Apply

A magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat az eszter.szamado@rasshungary.eu email címre várjuk.

Job Categories: Office / Assistance. Job Types: Full-Time.

1122 total views, 0 today