Full-Time Műszaki értékesítői állás

LEMEZ TECH KFT – Posted by lemeztech Budapest, Budapest, Hungary

lemeztechlogo dişli (1)

Újonnan alapított budapesti székhelyű, présgépek illetve ezen gépekhez tartozó lemez tekercselő, előtoló, egyengető gépek forgalmazásával és szervízelésével foglalkozó cég munkatársat keres Értékesítési pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Ajánlatok készítése, kiajánlott díjak frissítése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Új ügyfelek akvirálása, forgalom növelése
  • Cégünk piaci ismertségének növelése

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás tárgyaló szinten
  • Szakirányú felsőfokú végzettség. Okl. Gépészmérnök, marketing vagy kereskedelmi végzettséggel
  • Dinamikus, ambiciózus, rugalmas, precíz, műszaki beállítottság
  • „B“ kategóriás jogosítvány
  • Kommunikatív, magabiztos kiállás
  • Jó MS Office, főleg Excel felhasználói szintű ismeretek
  • Munkatapasztalat nem szükséges. A munka elvégzéséhez helybeni betanítás történik

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetésen felüli juttatások(bónusz)

How to Apply

By email info@lemeztech.com

Job Categories: Engineering. Job Types: Full-Time. Job Tags: sales.

1649 total views, 0 today