Full-Time PAYROLL SPECIALIST

Hays Hungary – Posted by Hays Budapest, Budapest, Hungary

kep

Job Description

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

Multinacionális, számviteli szolgáltatásokat nyújtó partnerünk számára keresünk bérszámfejtő és TB ügyintéző szakembert.

Partnerünk a leendő kollégának hosszú távú lehetőséget, kedvező juttatási csomagot, valamint a szakmai fejlődés biztosítását nyújtja.

Főbb feladatok:
• Munkabér és egyéb bérjellegű juttatások számfejté;se
• Hó közi bérszámfejtés és évzárással kapcsolatos feladatok
• Teljes körű TB ügyintézés
• Adatszolgáltatás az illetékes szervek felé
• Bérrel kapcsolatos operatív ügyintézés
• Bevallások elkészítése

Az ideális jelentkező rendelkezik közép-vagy felsőfokú szakirányú végzettséggel, naprakész adózási és TB ismeretekkel, valamint legalább 3 év releváns, TB kifizetőhelyi tapasztalattal és multinacionális háttérrel, ililletve kommunikációképes angol nyelvtudással.

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, vagy tud valakit, akinek érdekes lehet a lehetőség, töltse fel önéletrajzát a hays.hu-ra

Job Categories: HR & Training. Job Types: Full-Time. Job Tags: English.

1442 total views, 0 today