Please login/register to apply for this job.

Full-Time Quality Manager (Fejér Megye)

Hays – Posted by Hays Budapest, Budapest, Hungary

New-Image_hays54.jpg

Job Description

Minőségbiztosítási vezető

Tapasztalt minőségbiztosítási vezetőt keresünk autóipari gyártópartnerünk számára Fejér megyébe. Megbízónk multinacionális gyártóvállalat, aki átalakuló csapatába keres autóipari tapasztalattal és jó szervezési készséggel rendelkező minőségbiztosítási vezetőt.
Megbízónk versenyképes fizetést és juttatási csomagot, hosszú távú fejlődési perspektívát és kellemes munkakörnyezetet kínál a jelentkező minőségbiztosítási vezető jelölteknek.

A minőségbiztosítási vezető legfontosabb feladatai:

– ISO/TS minőségirányítási rendszer felügyelete, fejlesztése
– Minőségirányítási részleg menedzselése
– Minőségbiztosítási részleghez tartozó költségek megtervezése
– Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal
– Auditok előkészítése, lebonyolítása

Legfontosabb elvárások a jelentkező minőségbiztosítási vezető jelölttel szemben:

– Felsőfokú műszaki végzettség
– Minimum öt éves tapasztalat Tier1-es autóipari beszállítói vállalatnál, legalább három év vezetőként
– Tárgyalóképes angol és erős középszintű német nyelvtudás
– Csapatjátékos személyiség, jó szervezési készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.

To apply please click here

Job reference: 1220697

Job Categories: Engineering. Job Types: Full-Time.

Endless.

14190 total views, 0 today