Part-Time RÉSZMUNKAIDŐS BOLTI ELADÓ – BUDAPEST!

Sports Direct – Posted by ilhanhartigan Budapest, Budapest, Hungary

SD STACK

Job Description

RÉSZMUNKAIDŐS BOLTI ELADÓ

A Sports Direct vállalata olyan dinamikus, energikus és barátságos munkatársakat keres, akik részmunkaidős bolti eladóként szeretnének Budapesten üzletünkhöz csatlakozni:

Vaci Ut

Pesti Ut

Campona

Arena Plaza

Polus

Ha egy olyan folyamatosan terjeszkedő nemzetközi vállalatnál szeretnél dolgozni, amely naponta új kihívásokkal és tapasztalattal gazdagíthat, barátságos környezetet biztosít, és ahol minden nap tanulhatsz valami újat, akkor itt a helyed! A Sports Direct Téged vár!

Feladataid:

A Sports Direct bolti eladójaként, az alábbi feladatok végrehajtása vár Rád:

  • Kiváló vevőszolgálat biztosítása az eladások eladótérben, cipőosztályon, textil osztályon, próbafülkénél és pénztáraknál történő növelése érdekében.
  • Termékekkel való aktív munka – feltöltés, hajtogatás, fogasra akasztás, takarítás, megjelenítés/ elrendezés és eladásra való felkészítés.
  • POS rutin és minden szükséges tranzakció végrehajtása.
  • Árufogadás, kezelés és kicsomagolás.
  • Leárazások, árváltozások és a termékekre vonatkozó megfelelő plakátok kinyomtatásának kivitelezése.
  • Minden eladási rutinnak megfelelni és követni az általános útmutatókat a kármegelőzésre, lopás megelőzésre és biztonságra vonatkozóan.
  • Jó csapatjátékos és aktívan támogatja, segíti kollégáit.

Profilod:

Mint minden Sports Direct alkalmazottnak, Neked is szociálisnak, nyitottnak, kommunikatívnak és törekvő csapatjátékosnak kell lenned, aki motivált és optimista. Ezen kívül, az alábbi tulajdonságokat kellene magaddal hoznod:

  • Barátságos, szociális és segítőkész viselkedés a vásárlók és kollégák irányában.
  • Nyitott a visszajelzésekre és kritikára, egyértelmű és nyitott kommunikáció a csapattal és felettesekkel.
  • Képes többféle feladat egy időben történő teljesítésére és tudja kezelni egy dinamikus nap, egyénre nehezedő nyomását.
  • Motivált és törekszik a feladatok hatékonyan és határidőre való teljesítésére.
  • Hajlandó új dolgokat tanulni és folyamatosan fejlődni.

Amit ajánlani tudunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • 20% dolgozói kedvezmény
  • Barátságos munkakörnyezet

Felkeltettük érdeklődésedet? Jelentkezz még ma! careers.eu@sportsdirect.com

Job Categories: Retail. Job Types: Part-Time.

1888 total views, 0 today