Please login/register to apply for this job.

Full-Time Senior gyártómérnök (Budaörs)

Hays – Posted by Hays Budapest, Budapest, Hungary

New-Image_hays5210.jpg

Amerikai tulajdonú gyártó megbízásából keresünk angolul folyékonyan beszélő, műanyagipari termékek összeszerelésében jártas senior gyártómérnököt új gyártás bevezetésére és fejlesztésére, budaörsi munkavégzésre. Partnerünk multinacionális autóipari és műanyagipari gyártó, aki újonnan létesülő üzemébe keres új termékek és gyártás bevezetésében tapasztalatot szerzett gyártómérnököt.
A vállalat versenyképes fizetést és juttatási csomagot, támogató vezetést kínál egy nemzetközi csapat részeként.

A gyártómérnök legfontosabb feladatai:

• Új műanyagipari összeszerelés bevezetési projekt vezetése, géptelepítések koordinációja
• Telepítendő gépsorok megbízhatóságának és hatékonyságának fejlesztése
• Folyamatos fejlesztési tevékenység koordinálása Lean elvek alapján
• Technológiai változások menedzsmentje
• Erőforrás felhasználás optimalizálása, külső partnerek munkájának koordinálása

Legfontosabb elvárások a jelentkező gyártómérnökkel szemben:

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Legalább ötéves, multinacionális gyártó vállalatnál szerzett gyártómérnöki, vagy projektmérnöki tapasztalat, preferáltan műanyag, vagy autóiparban
• Folyékony angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
• Pneumatikában, PLC programozásban és elektronikai vezérlő áramkörökben szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Kitartó, gyakorlatias, rugalmas személyiség, jó szervező készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.

To apply please click here

Job reference: 1189515

Job Categories: Engineering. Job Types: Full-Time.

Endless.

14661 total views, 0 today