This job listing has expired and may no longer be relevant!

Full-Time Senior Sales Manager

Actionpay – Posted by Yelpay Budapest, Budapest, Hungary

images

Job Description

A Pozíció

Cégünk növekedése érdekében egy Senior Sales Manager pozícióra keresünk megfelelő személyt, kinek feladatkörébe tartozna az üzletfejlesztéssel kapcsolatos kérdések vezetése, illetve a potenciális ügyfelekkel való tárgyalások lebonyolítása.

Munkaköri felelősségek

  • Piac és ügyfél analízis: A Jelölt feladata lenne a piaci sajátosságok feltérképezése, és azon módok megtalálása, amelyek a legjobban növelik az felhasználók elégedettségét a cég által hirdetett termékek révén.

  • Értékesítési célok végrehajtása: Felelősségi körébe tartozik majd a kijelölt értékesítési célok elérése, az ügyfél elégedettségi kritériumokra alapozva. Ezek végrehajtására többfajta kommunikációs eszközt használhat fel, mint például közvetlen értékesítés, értékesítés utáni szolgáltatások, helyi rendezvényeken való részvétel, stb.

  • Részvétel különleges projektekben: Jelöltnek részt kell venni speciális projektekben, mint például folyamat és rendszerfejlesztés, új ügyfélmegtartási kategóriák, és az ügyfélszolgálattal való együttműködés.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • 2-3 év értékesítési tapasztalat e-kereskedelem és a digitális reklámok területén

  • Tapasztalt a döntéshozókkal való munkavégzésben

  • Előny a CPA technológia ismerete

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

  • Kiváló íráskésség és prezentációs képesség

  • Anyanyelvi Magyar és felsőfokú Angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk

  • Fix fizetés (tapasztalattól függően), illetve egy teljesítménytől függő átfogó juttatási csomag.

  • Karrier fejlődési lehetőség, egy nemzetközi kereskedelemben tevékenykedő cégnél

  • T&D programokban való részvétel (várhatóak nemzetközi megbízások is)

How to Apply

kiriek@yelpay.ru /  pokrovskiy@actionpay.hu

Job Categories: Sales. Job Types: Full-Time. Job Tags: ads, CPA, digital, and traffic.

1393 total views, 0 today