Full-Time Store manager

Footshop – Posted by Petra Zivna Budapest, Budapest, Hungary

Job Description

Dióhéjban rólunk

5 évvel ezelőtti indulásunk óta a cégünk már több mint 200 millió CZK-s forgalmat ért el, valamint Európa-szerte is sikerrel terjeszkedik. Az adidas Consortium tagjai vagyunk, így olyan limitált és különleges kiadású cipőket is forgalmazunk, amelyeket egyetlen másik közép-európai üzletben sem találsz meg. Folyamatosan növekszünk, és külföldi terjeszkedésünkre is nagy hangsúlyt fektetünk.

Emellett pedig igazán büszkék vagyunk prágai és pozsonyi üzleteinkre, amelyek gyakran adnak otthont olyan rendezvényeknek, amelyeket a nagy márkákkal (pl. Nike, Vans, Adidas) együtt szervezünk. Együttműködő partnereink között ismert személyiségek és a legnagyobb influencerek is szerepelnek.

Néhány hónapon belül szeretnénk megnyitni budapesti üzletünket, ahol a magyarországi vásárlóink immár személyesen is megvásárolhatják a kedvenc sportcipőiket.

A boltnak pedig store managerre lesz szüksége, ezért új kollégát keresünk a leendő budapesti csapatunkba.

Netán felkeltette az érdeklődésedet ez a lehetőség?

Olvass tovább!

Mi vár rád ebben a munkakörben?

– felelősségvállalás a budapesti üzletünk működéséért
– az eladók kiválasztása és betanítása
– a csapat továbbképzése, fejlesztése és motiválása
– felelősségvállalás az üzlet eredményeiért és a vásárlók elégedettségéért
– együttműködés a prágai raktárral, a magyar ügyfélszolgálattal és a marketinggel
– a bolt folyamatos fejlesztése, és minél szélesebb közönséggel való megismertetése

Ki lehet alkalmas erre a feladatra?

– aki rajong a sportcipők iránt, és jól ismeri a sneakerek világát,

– egyben felelős menedzser, aki 2 év store manageri tapasztalattal rendelkezik,

– ezen kívül tökéletesen tud angolul, a magyart pedig anyanyelvi szinten ismeri

– valamint képes gyorsan cselekedni és reagálni is.

És hogy milyenek vagyunk mi?

Csapatunk fiatal, energikus és szívből lelkesedik a munkája iránt. Vidám közösséget alkotunk, ami egyúttal keményen dolgozik azért, hogy minél előbbre jussunk. Támogatjuk az új ötleteket és gondolatokat, nem félünk a változásoktól, hiszen azok révén fejlődünk. Számunkra nem csak a cég, hanem minden egyes dolgozójának fejlődése is fontos. Nagy hangsúlyt helyezünk a flexibilitásra, úgyhogy ne számíts 9-18 óráig tartó munkaidőre, processzekre, jóváhagyási folyamatokra, bonyolult belső rendszerekre és rideg céges hierarchiára. Nálunk minden egyes nap más és csupa új élményt tartogat.

Szinte már látod is magad ebben a pozícióban?

Küldd el az önéletrajzodat vagy linkeld be a Linkedin profilodat, és hamarosan jelentkezünk.

Nyugodtan tegezz minket!

Szinte már látod is magad ebben a pozícióban? Küldd el az önéletrajzodat vagy linkeld be a Linkedin profilodat, és hamarosan jelentkezünk: footshopcrew@footshop.cz Nyugodtan tegezz minket!

Job Categories: Sales. Job Types: Full-Time. Job Tags: country manager, English, store manager, and üzletvezető.

1597 total views, 0 today