Please login/register to apply for this job.

Full-Time villanyszerelő

hungary ouqiao industrial kft – Posted by csillazhan Anywhere

A feladatok közé tartozik a helyszíni kivitelezési munkákban történő részvétel, gyenge-és erősáramú rendszerek nyomvonalainak kialakítása (kábeltálcával), alapszerelési feladatok végzése.

-Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezés

-Stabil, hosszú távú munkahely

-Teljes bejelentés, rendezett foglalkoztatási körülmények
Az alábbi feladatokra számíthatsz:

-Ipari villanyszerelő tevékenység biztonságos munkakörülmények között

-Kapcsolószekrények, lámpák és szerelvények kötése

-Nyomvonal építés
Az álláshoz tartozó elvárások:

Önálló munkavégzés mellett csapatmunkára való alkalmasság

Minimum 1 év szakmai tapasztalat

Műszaki szabványok, szabályok ismerete

Jó problémamegoldó

How to Apply

ouqiaokft@gmail.com

Job Categories: Construction. Job Types: Full-Time.

Endless.

5401 total views, 0 today